Více času na vibrátor

Změna doby světla a tmy v průběhu roku má řadu výhod a nevýhod, které shrnujeme v ostatních článcích. Dnes se zaměříme spíše na jednu z výhod dlouhých večerů, které pro nás má zimní období. Zimní čas znamená, že tma začíná dříve než v létě. Ve vrcholu to je tak, že tma je už někdy kolem půl páté odpoledne. A s tím úzce souvisí i naše sexuální aktivita. Sex totiž obvykle provozujeme po setmění a před spaním. Díky tomu, že tma nastane dříve oddáváme se sexuálním praktikám dříve a protože se nám ještě nechce spát, tak obvykle i déle.

Co dělat za dlouhých zimních večerů

Jestli vás táhne touha po sexu za dlouhých zimních večerů a nocí, nejlepší řešení je nadchnout také vašeho parntera. Ale večer je opravdu dlouhý a pánové obvykle více čísel nezvládnou a upadnou do hlubokého bezvědomí (tzn. chrápou a tvrdě spí). Řešení je jednoduché. Pořiďte si vibrátor a uspokojte všechny touhy, které vám nesplní váš spící muž. Vybrat nejlepší vibrátor není snadné. V ČR máme asi 40 eshopů s erotickým zbožím a dohromady prodávají přibližně 800 druhů různých vibrátorů. Proto doporučuji používat služeb srovnávacíc recenzních webů. Majitelé těchto webů vybírají a testují všechny možné erotické pomůcky a o své zkušnenosti se dělí se čtenáři. Často naleznete žebřičky top produktů, takže nemusíte číst sáhodlouhé články, ale v přehledné tabulce si dle hodnocení najdete ten nejlepší vibrátor pro vás.

A který je nejlepší vibrátor pro ženy?

Pomůcky které vás na 100% přivedou k nejednomu orgasmus jsou obvykle dražší. Pokud mátě nějakou tu korunu, tak rozhodně nešetřete a rovnou hledejte v kategoriích luxusních vibrátorů. Ty lepší začínáje od 1500 Kč výše. Dívejte se po funcích. Nejsou to totiž jen vibrace, ale mohou mít pulsace, rotace, přirážení, dráždidla klitorisu apod. Snad nejoblíbenější jsou masážní vibrační hlavice do ruky. Vypadají jako mikrofon s vibrující hlavicí. Vibrace jsou prakticky u všech typů nadstandardně silné. Tento typ robertků je účinný pro 99% žen. Orgasmu můžete dosáhnout za několik minut. V průměru to je 4-7 minut. Samozřejmě jej můžete dát do ruky i partnerovi ať vás s ním pošimrá v rozkroku. Stačí jej jemně (nebo tvrdě) příložit na klitoris a masážní hlavice udělá zbytek práce za vás.